Kim jesteśmy i co robimy ?

W Szustak Holistic & Beauty chcemy odkryć przed Wami sekrety urody. Nasz salon to nie tylko miejsce, gdzie zadbamy o Wasze piękno.

Zadbamy również o to, abyście się zrelaksowali i dowiedzieli co jeszcze możecie zrobić, aby wyglądać piękniej i czuć się zdrowiej każdego dnia. Efekty, które osiągamy razem z naszymi klientami zawdzięczamy naszemu podejściu, na które składają się:

Indywidualne podejście do każdego klienta – jedna uniwersalna formuła nie istnieje w żadnej dziedzinie życia. Każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Dlatego, kiedy do nas przyjdziecie przekonacie się, że najpierw dowiemy się więcej o problemie i Waszej cerze, dopiero potem zaczniemy działać.

Stosowanie sprawdzonych metod – przez nasze ręce przeszło już wiele sprzętów i sposobów wykonywania zabiegów. Po sprawdzeniu ich działania wybieramy te najskuteczniejsze, żeby efekty były widoczne gołym okiem.

Stosowanie sprawdzonych kosmetyków – jak sami na pewno wiecie, jest tego mnóstwo. Naszym zadaniem jest sprawdzić najpierw na sobie, a dopiero potem polecić Wam, to co działa i jest bezpieczne.

Patrzenie w przyszłość – nie zawsze można osiągnąć natychmiastowy rezultat. Zwłaszcza, kiedy chodzi o tak delikatną materię jak uroda. Chcąc przedłużyć swoje piękno albo cofnąć czas trzeba się nastawić na długofalowe działania. Dlatego w naszym salonie możecie wykupić pakiety lub serie zabiegów oraz polecamy kosmetyki do domowej pielęgnacji, aby osiągnąć zamierzony efekt.

Nasz zespół

Zespół stanowią osoby z dużym doświadczeniem w branży kosmetycznej. Nasza wiedza poparta jest wieloma szkoleniami i zdobytymi certyfikatami.

mgr Mariola Szustak

właściciel

Biolog, kosmetolog, pedagog, pasjonatka holistycznego piękna.

Kontakt

mgr Anna Masłowska

Recepcja, marketing

Absolwentka kierunku psychologia zarządzania w SWSPiZ w Łodzi

Kontakt

6

SPECJALISTÓW

450

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

62

OFEROWANE ZABIEGI

12

LAT DOŚWIADCZENIA