Zabiegi na ciało

Masaż relaksacyjny

150-200 zł

Celem masażu jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego oraz psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Jest to spokojny i rytmicznie wykonany masaż, niwelujący stres oraz związane z nim dolegliwości takie jak: bóle głowy i pleców, jak również zaburzenia koncentracji, depresję, czy też ogólne wycieńczenie organizmu. W trakcie masażu zastosowana jest aromaterapia dzięki, której w gabinecie unosi się przyjemna woń olejków eterycznych, które potęgują dobroczynne działanie masażu na organizm.

Diego dalla palma`` zabieg antycellulitowy

350 zł

Intensywny zabieg wzmocniony Heksapeptyem-39. Stymuluje mikrokrążenie, usuwa nadmiar płynów i toksyn oraz zapobiega tworzeniu się komórek tłuszczowych. Modeluje na nowo tkankę i wygładza skórkę pomarańczową (peeling+pianka +maska +masaż) 290zł (peeling+pianka+maska+bandaż+masaż) 350zł

KARBOKSYTERAPIA

Oczy

150 zł

Brzuch

200 zł

Uda / pośladki

200 zł

KARBOKSYTERAPIA to śródskórne lub podskórne wstrzykiwanie kontrolowanych dawek medycznego CO2. Wnikają one do okolicznych tkanek, co prowadzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych i szybkiego tworzenia nowych naczyń krwionośnych. Dochodzi też do poprawy mikrokrążenia, dzięki czemu ten zabieg jest wyjątkowo skuteczny. Ponadto iniekcja dwutlenku węgla wywołuje też niewielki stan zapalny stymulujący proces produkcji kolagenu i elastyny. Lecznicze dawki CO2 mają także specyficzny wpływ na komórki tłuszczowe – uszkadzają błony śluzowe i przyspieszają proces rozpadu tłuszczu (lipolizy). Skuteczność prezentuje się imponująco:> rozstępy - redukcja nawet o 97% cienie pod oczami> zmniejszenie o 90% cellulit> redukcja o 89%

Masaż gorącymi kamieniami

200 zł

Harmonijne połączenie technik manualnych z rozgrzanymi kamieniami poprawia krążenie, łagodzi napięcia, zmniejsza zmęczenie mięśni i stawów oraz przyspiesza metabolizm komórkowy i oczyszcza ciało z toksyn. Jest to pewien rodzaj rytuału na ciało, ponieważ wykorzystywana jest w trakcie jego wykonywania aromaterapia oraz muzykoterapia. Masaż przynosi odprężenie oraz ulgę w różnych dolegliwościach zdrowotnych. Szczególnie zalecany jest osobom zestresowanym, przygnębionym oraz przemęczonym.

Drenaż limfatyczny szyi i twarzy

100 - 150 zł

Ma na celu usprawnienie krążenia limfy, a tym samym zapobiega powstawaniu chorób spowodowanych jej zastojem, służy również likwidacji obrzęków zastoinowych. Polega na mechanicznym przepchnięciu zalegającej chłonki w kierunku węzłów chłonnych. Dzięki czemu umożliwia napływ bogatej w tlen krwi tętniczej, co poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego oraz usunięcie toksyn z organizmu. Dzięki niemu twarz wygląda młodziej, zdrowiej, znikają worki pod oczami, cera nabiera ładniejszego kolorytu oraz poprawia się jędrność i elastyczność skóry.

Masaż kosmetyczny twarzy, szyi i dekoltu

150 zł

Działanie jego jest bardzo korzystne dla skóry, ponieważ koi ją i poprawia jej koloryt oraz doskonale dotlenia, uelastycznia i wygładza. Jest pomocny w walce z opuchlizną i workami pod oczami, odmładza rysy twarzy. Skóra zostaje oczyszczona ze zrogowaciałego naskórka, otwarte pory wydzielają zużyte produkty przemiany materii. Skóra zostaje pobudzona i odżywiona przez krew i limfę. Po serii około 10 zabiegów masażu drobne zmarszczki znikają, a głębsze znacznie się zmniejszają.

FALA UDERZENIOWA X-wave

Brzuch

120 zł

Uda / pośladki

150 zł

FALA UDERZENIOWA X-wave jest urządzeniem stworzonym do redukcji wszystkich postaci klinicznych cellulitu. Po zabiegu uzyskujemy efekt wygładzenia oraz wyraźnego zwiększenia sprężystości skóry. Jest ona lepiej ukrwiona i dotleniona, przez co zyskuje nową jakość a nogi stają się niezwykle lekkie. Fala uderzeniowa powoduje rozbicie złogów tkanki tłuszczowej. Powstawanie nowych naczyń włosowatych, zwiększona mikrocyrkulacja i wzrost zaopatrzenia w tlen poprawia funkcjonowanie tkanki tłuszczowej przyspieszając jej metabolizm. Dodatkowo impulsy energetyczne prowadzą do powstawania nowych, pogrubionych włókien kolagenowych, które tworzą stabilne rusztowanie skóry. Pobudzony układ limfatyczny sprawniej usuwa zbędne metabolity redukując obrzęk i przyspieszając regenerację tkanek.