Fotorelacja z konferencji Kobieta w Rozwoju – 12 maja 2018

12 maja sala w zduńskowolskim Ratuszu wypełniona została kobiecą energią. To był wyjątkowy dzień dla kobiet, które pragną od życia więcej. Chcą spełniać swoje marzenia, dzielić się swoją wiedzą i swoimi historiami. W tym dniu swoje prelekcje na temat zdrowia kobiety wygłosili dr Aleksandra Kamińska-Grzesiak, dr Barbara Cypryńska i dr Naprotechnolog/Ginekolog Andrzej Banach.

 

Nie zabrakło porad dotyczących kolorów i ich roli w naszym kobiecym życiu – zrobiła to Agnieszka Piotrowicz, którą pomoże Wam na co dzień dobrać garderobę w Studio Mody Agraffka. Psycholog, psychoterapeutka Marzena Dejneka w prosty sposób pokazała jak asetywność wpływa na bycie sobą. Pani Marta Krześniak-Chlasta przekazała, jak w prosty sposób zdiagnozować stan naszej skóry.

 

Pasaż KOBIECYCH PRZYJEMNOŚCI to miejsce, gdzie kobiety mogły uzyskać porady dotyczące:

  • Pielęgnacji skóry – firma Over.
  • Doboru kosmetyków kolorowych i magicznych pomadek utrzymujących się cały dzień – Katarzyna Kołodziejczyk i Marta Król z Szustak – Holistic & Beauty.
  • Doboru apaszki w swoim kolorze – studio mody „Agraffka”.
  • Wzmocnienia organizmu naturalnymi suplementami diety – Krystyna Stępień konsultant FinClubu.
  • Doboru kolor i kształt torebki – CollarMe Jolanta Wysocka
  • Agnieszka Szkop-Gwiazda podzieliła się swoimi doświadczeniami nt. ZIELONEGO DETOKSU.
  • Wiedzę jak inspirować się dzięki książkom przekazała Joanna Kiernicka autorka idei Zrobię to TERAZ.

Duże podziękowania kieruję dla Anny Masłowskiej, za jej pracę nad organizacją przedsięwzięcia. Dziękuję Pani Oldze Bończyk za wspaniały koncert, który był bez wątpienia dopełnieniem tematów poruszanych w tym dniu. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Dziękuję moim najbliższym: mężowi, Maćkowi Szustakowi (za podnoszenie na duchu w chwilach zwątpienia), Janowi Szustakowi, Asi Kiernickiej i Mocnice Szustak, za wsparcie mentalne i fizyczną prace przy organizacji. Wielkie podziękowania kieruję do Joanna Kiernickiej za pomysł i stworzenie gazety. Marzenie Bykowskiej za to, że od samego początku uwierzyła w nasz projekt. Pracownikom Ratusza panom Łukaszowi, Ryszardowi i Krzysztofowi. Dziękuję również naszym partnerom – firmie Gatta, Finclub Polska, OVER Group, PPH Klimeko Bogusław Klimczak, TRAKO Sp. z o.o., Taro, CollarMe za wsparcie kobiecej inicjatywy. Dziękuję za obecność i słowa skierowane do kobiet pani Wiceprezydent Zduńskiej Woli Beacie Turlakiewicz i vicemarszałek Jolancie Ziębie-Gzik. Z całego serca pragnę podziękować Wam, kobietom, że znalazłyście czas dla siebie, za Waszą piękną energię, uśmiechy, rozmowy. Słowa, które od Was usłyszałam utwierdziły mnie w przekonaniu, że to co robię ma sens i razem damy radę i zrobimy więcej.

 

Mariola Szustak

 

Wkrótce kolejna edycja! Sprawdź szczegóły na: www.kobietawrozwoju.pl

Konferencja-Kobieta-w-rozwoju-Mariola_Szustak_01

Zdjęcie 1 z 69